Stechome Yazılım Blog Detay
Blog

MOBİL UYGULAMA

Teknoloji dünyası artık sınır tanımayan boyutlara ulaşmıştır.2000 yılından itibaren teknoloji dünyasında büyük çaplı değişimler meydana gelmiştir.Bir tık sayesinde herşey kolaylaşmıştır.Teknoloji odaklı şirketler mobil  odağından payını alırken küçük işletmelerde bu paya ortak olmaya başlamıştır.Sizde teknoloji dünyasına adım atmaya hazır mısınız?Artık tam vakti...Kısa bir süre içinde fikirlerinizi hayata geçirmeye Stechome ekibi olarak bizde hazırız..

Blog

REACT NATİVE NEDİR?

React Native çok platformlu Android ya da İOS uygulamalarının geliştirilmesini sağlayan bir mobil uygulama geliştirme yazılım çerçevesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde artık internet üzerinden tek bir tıkla pek çok hizmeti almak son derece mümkündür.

Blog

REACT JS NEDİR?

React kullanıcı ara yüzü oluşturmaya yarayan javascript kütüphanesidir. React, sadece uygulamanın görünüm katmanından sorumludur. React, Jordan Walke adında Facebook’ta çalışan bir yazılım mühendisi tarafından geliştirilmiştir.  Facebook önderliğinde bir geliştirici grubu tarafından geliştirilmekte olan React, Model-View-Controller prensibine uygun olarak oluşturulmuştur.