Stechome Mobil Yazılım - Web Yazılım
Stechome Software

Hakkımızda

image
image
image
image

Biz Kimiz?

Stechome Yazılım ailesi olarak genç, üretken ve dinamik ailemizle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yazılım sektörünün içinde farklı ve kaliteli çözümler sağlamayı görev ediniyoruz.Stechome ailesi tecrübeli,girişimci ve yeni teknolojiye hakimdir.Bunun için siz değerli müşterilerimize özenli çalışmalarımızın sonucunda bir çok hizmet sunuyoruz. Stechome Yazılım belirlediğiniz yaşam alanlarında konfor, güvenlik ve enerji tasarrufunu ön planda tutarak sizlere akıllı,hızlı ve pratik çözümler sağlamaktadır. 
Tüm cihazlar tek bir ortam üzerinde birleştirilmiş olup birbirleriyle etkileşim halinde çalışmaktadır. Kuracak olduğumuz sistemler yaşam alanınızın güvenliğini artırarak sizlere daha konforlu bir hayat yaşama fırsatı sunar. Bu akıllı ev sistemleri sayesinde internete erişiminizin olduğu her ortamdan kişisel bilgisayarlarınız,cep telefonlarınız ya da tabletleriniz üzerinden sistemin kurulu olduğu alandaki raporlamalara ve bildirimlere erişebilirsiniz. Böylece hırsızlık, gaz kaçağı, yangın, su baskını gibi tehlikelere karşı büyük güvenlik sağlanmış olur. Ayrıca çocuk ya da bakıma muhtaç insanlar için daha güvenilir ve huzurlu ortamlar oluşturulabilir. Güvenlik önlemleri dışında bu akıllı sistemler yaşam alanınızda iklimlendirme (ısıtma ve soğutma), tüm aydınlatma sistemleri, tv kontrolü ve multimedia sistemi, panjur, perde vb. elektronik tüm cihazların uzaktan kontrolünü sizlere hizmet olarak sunar.Ayrıca istekleriniz doğrultusunda mobil ve web çözümleri sunmaktayız. Böylece zahmetsiz bir şekilde iş süreçlerinizi mobil cihazlarınız, tabletleriniz ya da kişisel bilgisayarlarınızdan yönetebilirsiniz.Gelişen teknolojiye uyum sağlayarak kurumsal yapınızı güçlendirebilir ve keyifle iş planlarınızı takip edebilirsiniz. 

 

                      

 

BİZİ FARKLI KILAN NEDİR?

Biz uzmanız.Sonuca odaklı duyarlı projeler üretmekteyiz.Biz fazlasını en iyi şekilde sunuyoruz.Biz herşeyi yapmıyoruz, biz en iyisini en ekonomik şekilde yapıyoruz.Karşılıklı çalışmalarımızı iş disipliniyle yapıp,müşterilerimizi Stechome ailesi olarak görüyoruz..

MİSYONUMUZ

Teknolojik çalışmalara değer veren,iş süreçlerini teknoloji tabanlı yönetmeyi isteyen şirketlerin isteklerini en hızlı şekilde hayata geçirmektir.Müşterilerimizin taleplerine akıllı ve pratik çözümler sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Teknolojik gelişmelere kısa sürede uyum sağlayarak sektörede her zaman dinamik, üretken ve farklı olmaktı

Tam Zamanında Teslim!

Sizlerle yapmış olduğumuz takvime birebir uyuyor ve işinizi asla aksatmıyoruz!

Destek Hizmetleri

Projeniz hakkında tüm destek birimlerimizi devreye sokuyor ve sizlere yardımcı oluyoruz!

image
image
image
image
image
image
image

15 +

Referans

26 +

Tamamlanmış proje

4 +

yıldır hizmetinizdeyiz

Saygıdeğer Müşterilerimiz

Firmaların bizim hakkımızda ne düşündüklerine lütfen bakın.

image
image
image

Bizden Teklif Alın

image
image
image
image
image
,